chirurg-plastyczny
renuvion-katowice
Doświadczenie
30 lat doświadczenia
naszym atutem
Renuvion
J-Plasma Renuvion

Pozbądź się wiotkiej skóry

previous arrow
next arrow
Ästhetische Medizin

Mezopen zmniejsza zmarszczki

Mezopen to urządzenie do mezoterapii mikroigłowej. Jest skuteczny w zmniejszaniu drobnych i głębokich linii zmarszczek, minimalizuje wielkość porów, rozstępów, zmniejsza bliznowce pochodzenia chirurgicznego i blizny potrądzikowe. Może być również stosowany w leczeniu wypadania włosów, łysienia, pigmentacji i przebarwień skóry.

Mezopen działa na szeroką gamę chorób skóry, można łączyć go z dotychczasowymi metodami leczenia; takimi jak IPL, laserowe terapie, mikrodermabrazja i peelingi chemiczne.  Zabieg prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny oraz krótszego czasu regeneracji skory po zabiegach.

Zaleca się wykonanie serii zabiegów w okresie 2-6 miesięcy, przez pierwsze 2 miesiące w odstępach 2-tygodniowych, a następnie co 3 tygodnie lub raz w miesiącu. Cena zabiegu wynosi w EUROKLINICE 350 zł.,dla naszych stałych Pacjentek zabieg w cenie 300 zł.


Ausführung: Agir.pl
© 2010-2020 NZOZ Euroklinika Lek. med. Jerzy Wilgus, Facharzt für Plastische Chirurgie
40-767 Katowice, ul. Stolarska 17, tel. 32 252 40 40, 32 252 40 20

Euroklinika - operacje plastyczne, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, korekta nosa, operacja uszu, powiększanie piersi, odsysanie tłuszczu, liposukcja

Znajdź nas na: