J-Plasma Renuvion

Pozbądź się wiotkiej skóry

Slider
Medien über uns

Pressemitteilungen

W trosce o Twój kręgosłup

Katowicka EUROKLINIKA rozszerza wachlarz usług medycznych. Klinika chirurgii plastycznej wprowadziła do swojej oferty, przy współpracy z Centrum Terapii Kręgosłupa nowe, małoinwazyjne metody leczenia dyskopatii szyjnych i lędźwiowych. To przełom w leczeniu schorzeń kręgosłupa, twierdzą specjaliści.

Pobierz pełny tekst: EUROKLINIKA w trosce o Twoj kregoslup – informacja prasowa

Mamy chcą mieć płaski brzuch

Rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozciągnięta skóra to główne problemy z jakimi borykają się młode mamy po zakończonej ciąży. Część z nich w sposób naturalny niwelowana jest przez organizm, czasami jednak kobiece ciało potrzebuje pomocy z zewnątrz. Wiele młodych mam chce wyglądać równie atrakcyjnie jak w okresie przed urodzeniem dziecka. Co zrobić aby w pełni cieszyć się swoim macierzyństwem i jednocześnie być piękną i zadowoloną ze swojego ciała kobietą?

Pobierz pełny tekst: EUROKLINIKA_mamy chca miec plaski brzuch

Laser trwale zwalcza problem nadmiernej potliwości

Skuteczność – to największa zaleta wykorzystania lasera w leczeniu objawów nadpotliwości. W ponad 95% przypadków wystarczy jeden zabieg, aby trwale zniwelować przykry objaw nadmiernego wydzielania potu, z którym boryka się w Polsce średnio co 10 osoba. NZOZ EUROKLINIKA od kilku dni przeprowadza zabiegi pozwalające zupełnie zapomnieć o tej przykrej dolegliwości. Koszt wykonania zabiegu to wydatek rzędu 4000 zł.

Pobierz pełny tekst: EUROKLINIKA_natpotliwosc_leczenie_laserem

Złota metoda w walce z otyłością

Heliosphere – jedna z najskuteczniejszych metod leczenia otyłości, polega na umieszczeniu w żołądku balonika wypełnionego powietrzem. Efektem zbiegu jest znaczące zmniejszenie objętości żołądka oraz eliminacja uczucia łaknienia. Metoda – średnio o kilkanaście kilogramów – wspomaga utratę masy ciała polecana jest osobom z nadwagą, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Pobierz pełny tekst: Heliosphere w EUROKLINICE – informacja prasowa

Z nowym biustem w Nowy Rok

Każdego roku w grudniu na poddanie się operacji plastycznej decyduje się coraz więcej pacjentów.

W samym tylko dwutygodniowym okresie od 15 do 30 grudnia zespół pod kierownictwem dr Jerzego Wilgusa przeprowadzi o 70% więcej zabiegów i operacji niż w analogicznym okresie poprzedniego miesiąca.

Pobierz pełny tekst: Z nowym biustem w Nowy Rok – informacja prasowa

 

W drodze do piękna

Polki coraz chętniej oddają swoje ciało w ręce specjalistów. Nic tak nie odmładza jak zdrowy piękny uśmiech, młoda wymodelowana sylwetka czy delikatna i zadbana cera. To właśnie dzięki usługom medycznym możemy szybko poprawić własny wygląd i samopoczucie. Czy warto zainwestować w swoje ciało i poczuć się o kilka lat młodszym? Dentysta, chirurg plastyczny i kosmetolog wskazują największe hity swoich gabinetów.

Pobierz pełny tekst: W drodze do piekna – numer 1

Nowa twarz dla Justyny

Justyna jest oszpecona, ma zdeformowaną lewą część twarzy. Powieka i nos, opuszczony kącik ust, zapadnięty policzek, nieprawidłowy zgryz. Oszpecenie Justyny to wynik ciężkiej choroby jaką przeszła we wczesnym dzieciństwie – podczas czterech operacji chirurgicznych lekarze usunęli jej olbrzymiego naczyniaka jamistego, ale po zabiegach pozostały duże blizny. Zmiany chorobowe zdeterminowały jej całe życie. Uśmiecha się mało i rzadko, bo uśmiech w jej przypadku oznacza jedno – ból i nienaturalny grymas na twarzy. To się zmieni, to się zmieni już niebawem – twierdzi pełna nadziei. Po operacjach wrócę do normalnego życia. Operacje przeprowadzi za darmo doktor Jerzy Wilgus.

Pobierz pełny tekst: Press story EUROKLINIKA Justyna

 

Find us on facebook


Ausführung: Agir.pl
© 2010-2018 NZOZ Euroklinika Lek. med. Jerzy Wilgus, Facharzt für Plastische Chirurgie
40-767 Katowice, ul. Stolarska 17, tel. 32 252 40 40, 32 252 40 20

Euroklinika - operacje plastyczne, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, korekta nosa, operacja uszu, powiększanie piersi, odsysanie tłuszczu, liposukcja